Histomer Vitamin C Formula - C Vitamini Serisi

 

 

 

Histomer Vitamin C Formula ürün serisi bitkisel kök hücreler ile C Vitaminin olağanüstü karışımı baz alınarak hazırlanmıştır.

Histomer Vitamin C Formula cildi derinden yenileyerek, elastikiyetini güçlendirir ve sıkılaştırır. Kahverengi lekeleri aydınlatıcı kompleks içerir. Kılcal damar genişlemelerinin neden olduğu kızarık görünümü geçirir ve ilk yaşlanma belirtileri ile hemen mücadele etmeye başlar.

Cildi erken yaşlanma sebebi olan serbest oksijen radikallerine karşı korur, aydınlatıcı ve canlandırıcı etki yapar. Cildin oksijen alım miktarını arttırır ve yağlanma karşıtıdır. C Vitamini bakımı yorgun ve hasara uğramış tüm ciltlerin kullanımı için uygundur. C Vitamini kolajen üretimini uyararak kırışıklık oluşumunu önler. Histomer’ in diğer serileriyle birlikte kullanılabilir.

VITAMIN C FORMULA C SERUM COMPLEX – 30ML

Akışkan jel yapısı ile yüksek c vitamini ve kök hücreler konsantrasyonu.  Sabah ve akşam kullanımı için uygundur. Sabah uygulandığı zaman kan dolaşımını düzenleyerek kılcal damarları güneş ışığının zararlı etkilerden ve kentsel kirlilikten cildi korur. Bu mükemmel aydınlatıcı kompleks kahverengi lekeleri elemine etmesinin yanı sıra cilt tahrişlerini ve kızarıklıklarını önler. Akşam uygulandığı zaman uyku sırasında hücrelerin oksijen alımını hızlandırır, cildi toksinlerden arındırır ve hücrelerin biyolojik savunma mekanizmasını güçlendirir. Yaşlanma etkilerine karşı serbest radikallerle mücadele eder.

VITAMIN C ACTION CREAM - 50ML

Kök hücreler ve C vitamini ile zenginleştirilmiş hafif, yumuşak gündüz kremi. Tüm cilt tipleri için uygundur. Güneşin zararlı etkilerine karşı SPF 15 ile cildi korur. Ciltteki kolajen üretimini desteleyerek, elastikiyetini güçlendirir ve sıkılaştırır. Kırışıklık ve kahverengi lekeler ile mücadele eder. Tüm çevresel faktörlerin neden olduğu yaşlanma belirtilerini yok etmek için cilt yapısını derinden onarır.

VITAMIN C FORMULA PURE VITAMIN C  - 6*6ML

İdeal bir bakım için ultra yoğun konsantre. Bitkisel kök hücrelerin olağan üstü özellikleri ile c vitamini konsantresinin birleşimidir. Her bir konsantre saf c vitamini tozu ile bitkisel kök hücrelerinden hazırlanmış likit extrat içerir. Karışım hazırlandıktan sonra 6 gün içerisinde tüketilmelidir. Tüm cilt tipleri için uygundur.